Водій міжнародних автомобільних перевезень C + E

Довгостроковий контракт / Чехія, Градець Кралове / 30,000 до 45,000 крон (1.200 до 1.800 євро)!

Тип трудових відносин
Довгострокова зайнятість з трудовим договором, укладеним безпосередньо з роботодавцем. Дозвіл на роботу в Чехії протягом одного року з можливістю продовження.
Опис робочої позиції
Не велика транспортна компанія, що займаєтьсза перевезенням між Чехією та країнами Західної Європи, і знаходииться в місті Градец Кралове, набирає на роботу водіїв вантажівок (МАН) (напівпричепи або в тандемі). Новий авто парк, кабіни обладнені кондиціонерами і повним комфортом для водіїв. (три місяці за кермом + 1 місяць неоплачуваної відпустки). Роботодавець має досвід роботи з працевлаштуванням іноземців.

Вимоги до кандидата
Дійсні особисті документи Водійське посвідчення C + E (діюче в країнах ЄС) Карта для цифрових тахографів Професійна карта (можна одержати безпосередньо в Чехії) Психотести (при необхідності можна пройти в Чехії) Страхування відповідальності за шкоду, заподіяну роботодавцю (5-6 євро / місяць). Хороший стан здоровя Попередній досвід і поверхневе знання чеської є перевагою Ліцензія ADR є перевагою

Оплата Загальна сума оплати від 35.000 до 45.000 крон (1,400 до 1,800 EUR) — 13400 ставка — 40-45 євро / день за межами ЧР Житло Роботодавець надає житло на території бази (120 євро / місяць, можна домовитися за посуточну оплату)

Трансфер Трансфер до місця роботи працівник забезпечує за свій рахунок, на території бази безкоштовна парковка. Крім того, можна зкористатись громадським транспортом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *