Чехія — Запрошує на роботу

Ваканція Водій міжнародних автомобільних перевезень Довгостроковий контракт / Чехія / 35,000 до 45.000 крон нетто
Довгострокова зайнятість з трудовим договором, укладеним безпосередньо з роботодавцем. Дозвіл на роботу в Чехії протягом одного року з можливістю продовження.
Компанія створена і динамічно розвивається в транспортному бізнесі з 1998 року, знаходиться в місті Брно. Проводить набір водіїв вантажівок з рефрижераторними напівпричепами. Робота виконується в dvouposádce у всіх країнах ЄС. Вік автомобілів становить не більше 4 років (DAF MB Actros — максимальне обладнання з усіма функціями безпеки і Euro 5 і 6) .. Перерви безпеки виконуються відповідно до правил ЄС (Постанова 561) або міжнародними угодами (ЕРТ)
Вимоги до кандидата
Дійсні документи Водійське посвідчення C + E Професійна карта Карта для цифрових тахографів Страхування відповідальності за шкоду, заподіяну роботодавцю довідка від психотерапевта Несудимість Хороша фізична форма Попередній досвід і поверхневе знання чеської є перевагою
Заробітня плата
CZK 13400 оклад / виплачуються / за законодавством Чеської Республіки Іноземні та місцеві ваучери на харчування / виплачується / відповідно до законодавства Чеської Республіки Премія та кишенькові / не виплачується Заробітна плата виплачується щомісячно готівкою або на рахунок в CZK Житло Житло кожен працівник оплачує сам. Фірма допоможе організувати проживання в гуртожитку в місті, де знаходиться компанія (Брно).
Трансфер Трансфер працівник забезпечує за свій рахунок. Фірма легко доступна на громадському транспорті. Для власного автомобіля є парковка на підприємстві. (800 крон / місяць)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *